Atletický klub
AC Moravská Slavia Brno

Zmrzlinová olympiáda

V sobotu 5. června 2010 proběhne 11. ročník atletických soutěží pro mládež. Účastnit se budou děti z Moravské Slavie, domácího Bač line sportu, pozvaní a příchozí  závodníci. Celá akce se uskuteční za podpory MČ Brno - Nový Lískovec a Statutárního města Brna. Místo konání: Školní sportoviště při ZŠ Svážná, Nový Lískovec – vstup na sportoviště spodním vchodem (od ulice Jihlavské). Tartanový ovál 175 m délky, dvě dráhy na obvodu, čtyři v rovince, možnost použít tretry. Datum: sobota 5. června 2010 Prezentace: V den závodu od 8:15 do 9:00 přímo na stadionu. Technická ustanovení: Závodník smí startovat ve třech disciplínách a štafetě. Na 60 m se poběží finále A podle čtyř nejlepších časů z rozběhů. V technických disciplínách má každý závodník tři pokusy, ve skoku vysokém jsou tři pokusy na jedné výšce. Ostatní běhy se běží přímo na čas. Vypsané kategorie a disciplíny: kategorie se dělí na chlapce a dívky. starší žactvo 95 – 96 60m,300m,1000m,výška,dálka,koule,štafeta 4 x 1 kolo mladší žactvo 97 – 98 60m,300m,800m,výška,dálka,koule,štafeta 4 x 1 kolo přípravka I. 99 – 00 60m,500m,výška,dálka,míček,štafeta 4 x 1 kolo přípravka II. 01 – 02 60m,400m,výška,dálka,míček,štafeta 4 x 1 kolo nejmladší 03 a mladší 60m, dálka, míček (60m přímo na čas) Další: Štafety si mohou poskládat všichni závodníci sami, dle své kamarádské domluvy. Štafetu musíte přihlásit pod jedním názvem (jakýkoliv slušný název). Ceny: Tři nejlepší v každé disciplíně (kromě štafet) obdrží medaile a diplomy. Bude vyhlášen nejlepší výkon chlapce a dívky. Každý startující obdrží zmrzlinu od sponzora a malé občerstvení. Občerstvení v místě závodů zajištěno. Nezapomeňte vzít s sebou rodiče a sportovní fandy. Program: 8:15 – 9:00 prezentace 9:00 – 9:15 zahájení zmrzlinových olympijských her 9:20 – 13:00 průběh soutěží slavnostní vyhlášení vítězů Časový program soutěží bude dán na místě a jednotlivé skupiny závodníků podle počtu přihlášených se budou přesouvat na své disciplíny dle informací z rozhlasu. Přihláška na olympiádu Jméno a příjmení: ________________________________________ ročník narození: ______________ Disciplíny: 1)                       2)                                      3) Přihlášku odevzdat trenérovi do pátku 4.6.2010 ! ! ! Přihlásit se můžete i v den závodu od 8:15 do 9:00!