Atletický klub
AC Moravská Slavia Brno

Blanka Adámková dvojnásobnou mistryní Evropy

v ROB Členka úspěšného prvoligového družstva žen Moravské Slavie Blanka Adámková získala minulý týden na Mistrovství Evropy v radiovém orientačním běhu v Polsku celkem pět  medailí:  sprint 1. místo foxoring 6. místo klasika 80m 3. místo klasika 2m 2. místo týmy klasika 80m 2. místo týmy klasika 2m 1. místo   Blanka  běžela  ve veteránkách  a získal dva tituly mistra světa (sprint a klasika 2m) Na ME v ROB startovali i manželé Hana a Karel Fučíkovi, kteří jsou také reprezentanti v ROB a zároveň i členy naše atletického klubu. Karel byl třetí na klasice 80m a čtvrtý ve foxoringu. V soutěži týmů pak získal 1. místo na klasice 2m i 80m. Hanka Fučíková rovněž běžela v hlavní ženské kategorii a byla v týmech 2.  na  80m,  získala stříbro ve sprintu, byla 4. ve foxoringu a 6. na klasice 80m GRATULUJEME.