Atletický klub
AC Moravská Slavia Brno

Anketa nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2010

AC Moravská Slavia Brno vyhlašuje anketu nejlepších atletů klubu za rok 2010. Na anketním on line hlasování lze označit první tři závodníky s určením pořadí v kategoriích. Anketní lístek na pravé stránce obrazovky.  Anketa byla spuštěna dne 15.2.20111 v 11,00 hod. a končí dne 28.2.2011 ve 24,00 hod. Respondenti v termínu od 15.2. do 28.2.2011 stanoví pořadí v kategoriích na anketním lístku případně navrhnou i jiné kandidáty. Z ankety vyjdou vítězové ve třech věkových kategoriích. /DOSPĚLÍ, MLÁDEŽ /junioři, dorost, žactvo 14 až 15 let/, ŽACTVO do 13 let. Anketní lístek s maximálním pořadím tří závodníků v kategoriích odešlete nejpozději do  28.2.2011. Výsledek ankety bude zveřejněn na našich stránkách a slavnostní vyhlášení bude na dubnové valné hromadě. NÁVRH ANKETY -v kategoriích Kategorie: DOSPĚLÍ Ambrosová Aneta, překonala halový klubovní rekord v běhu na 60 m přek. Bětuňák Bohumil, na MMaS vybojoval stříbrnou medaili ve skoku dalekém a trojskoku. Osobní rekord ve skoku dalekém 724 cm (2010) a trojskoku 14,01 m (2010). Mezistátní utkání do 22 let ČR– Maďarsko–Slovinsko, Celje Dálka 2.místo 723 cm Blažková Eva, na ME veteránů v kategorii nad 40 let vybojovala tři medaile, dvě zlaté /kladivo a vrhačský pětiboj/ jednu stříbrnou /břemeno/, překonala rekord Brna ve vrhačském pětiboji. Rovněž tak i překonala o 10 cm vlastní rekord Brna v hodu břemenem výkonem 13,15 m. Hřivnová Pavla, na halovém MMaS vybojovala 3 zlaté medaile v běhu na 60, 200 a 400 m a 2 stříbrné medaile na Akademickém MČR v jhale v běhu na 60 a 400 m Krcháková Alena, osobní rekord v maratonu 3:22:09 hod. (2010), Na Mistrovství Evropy veteránů v kat. nad 50 let bronzová medaile za výkon 3:34:21 hod. Macháčková Šárka, překonala klubovní rekord v běhu na 6 hod. výkonem 65 823 m. Na MČR v běhu na 24 hod. vybojoval bronz výkonem 151,07 km. Martincová Ivana, na MČR v maratónu vybojovala stříbrnou medaili. Olejníček Lukáš, Akademický mistr ČR v běhu na 1 500 m časem 3:58,87 min. Na MMaS v přespolním běhu vybojoval zlatou medaili, MMaS bronzová medaile v běhu na 1 500 m. Mezistátní utkání do 22 let ČR– Maďarsko–Slovinsko, Celje (Slovinsko) 5 000 m: 4.místo 15:23,73 min Orálek Daniel, uběhl za 6 hodin celkem 86,716 km což je nový český rekord, na MČR v maratonu obsadil 4.místo. 100 km uběhl za 6:58:07 hod. Vítěz stuttgartského půlmaratónu kde reprezentoval Brno. Jako první Čech v historii se vydal na trať údajně nejtěžšího běžeckého závodu na světě. 217 km dlouhý závod zdolal v čase 30:47:50 hod., v pekle DEATH VALLEY (USA, Kalifornie v Údolí smrti). Vybojoval zlatou medaili na MČR v běhu na 24 hodin výkonem 223,99 km. Podmelová Vilma, na Mistrovství Světa v silničním běhu na 24 hodin, překonala klubovní rekord výkonem 162,667 km. MČR v běhu na 100 km. Kategorie: MLÁDEŽE  (junioři, dorost, žactvo 14 až 15 let) Freibergerová Anna, na halovém MMaS vybojovala bronzovou medaili v běhu na 300 m Jeřábková Jana, startovala na župní olympiádě mládeže (200 m) Juránek Martin, na MMaS juniorů vybojoval zlatou medaili v běhu na 400 m přek. Na MČR vybojoval bronzovou medaili v běhu na 400 m přek. a překonal na této trati klubovní rekord. Reprezentoval na MU juniorů ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů v běhu na 400 m přek. a vybojoval 4.místo v čase 55,84 s. Olejníčková Martina, startovala na župní olympiádě mládeže (800 m) Ondráčková Anna, Prochová Hana, na halovém MMaS žákyň vybojovala zlatou medaili v běhu na 60 s 150 m. Překonala klubovní rekord žen v běhu na 300 m časem 41,67 s. Startovala MU ČRI-ČRII-Slovensko žactav. Tuček Martin, na halovém MČR v běhu na 60 m přek. vybojoval bronzovou medaili. Překonal klubovní rekord v halovém sedmiboji žáků, v běhu na 60 m přek. v hale, devítiboji, běhu na 100 m přek, 200 m přek. Kategorie: ŽACTVO DO 13 LET Freibergerová Eliška, Klaška Dominik, Konečný Aleš, Hégrová Dominika Oslovení respondenti stanoví pořadí tří závodníků v kategoriích na anketním lístku případně navrhnou i jiné kandidáty. Z ankety vyjdou vítězové ve třech věkových kategorií. Anketní lístek vyplňujete přímo on line Hlasování zde: Nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2010