Seznam tréninků AC Moravská Slavia Brno

A | Trenéři: Jan Dvořák
Pondělí [Morenda Vojtova]: 15:30 - 17:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.09.2023
Středa [Morenda Vojtova]: 15:30 - 17:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.09.2023
Rozpis tréninku do budoucna: Pátek [Morenda Vojtova]: 15:30 - 17:00 | Trénink platí od: 01.09.2023 do: 30.09.2023
B1 | Trenéři: Martina Punčochářová
Rozpis tréninku do budoucna: Úterý [Vojtova]: 16:00 - 18:00 | Trénink platí od: 01.03.2023 do: 30.06.2023
Poznámka k tréninku: Skokani do výšky
B2 | Trenéři: Jaroslav Kaše
Pondělí [Stadion]: 16:00 - 17:30 | Trénink platí od: 01.09.2022 do: 30.06.2023
Budoucnost | Trenéři: Martina Olejníčková
Pondělí [Stadion - posilovna (kompenzačky)]: 15:00 - 17:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.06.2023
Pondělí [Stadion]: 16:00 - 18:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.06.2023
Úterý [Stadion]: 16:00 - 18:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.06.2023
Čtvrtek [Terén]: 16:00 - 18:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.06.2023
Poznámka k tréninku: individuální trénink
Pátek [Stadion]: 16:00 - 18:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.06.2023
C1 | Trenéři: Lenka Topinková
Úterý [Vojtova]: 16:00 - 17:30 | Trénink platí od: 01.09.2022 do: 30.06.2023
Čtvrtek [dle domluvy]: 16:00 - 18:00 | Trénink platí od: 06.10.2022 do: 29.06.2023
Poznámka k tréninku: individuální
Pátek [TV - ZŠ Křídlovická]: 16:30 - 18:00 | Trénink platí od: 04.11.2022 do: 31.03.2023
Rozpis tréninku do budoucna: Pátek [Vojtova]: 16:00 - 17:30 | Trénink platí od: 03.04.2023 do: 30.06.2023
C2 | Trenéři: Alžběta Klašková, Dominik Klaška
Pondělí [Morenda]: 16:30 - 18:00 | Trénink platí od: 05.09.2022 do: 26.06.2023
Pondělí [ZŠ Svážná]: 17:00 - 18:30 | Trénink platí od: 07.11.2022 do: 27.03.2023
Čtvrtek [Morenda]: 16:30 - 18:00 | Trénink platí od: 01.09.2022 do: 29.06.2023
C3 - Netopýři | Trenéři: Roman Stejskal
Pondělí [Tunel Svážná]: 16:00 - 17:30 | Trénink platí od: 07.11.2022 do: 27.02.2023
Středa [Vojtova]: 16:00 - 18:00 | Trénink platí od: 07.09.2022 do: 28.06.2023
Pátek [Vojtova]: 16:00 - 17:30 | Trénink platí od: 02.09.2022 do: 23.06.2023
D1 | Trenéři: Lenka Marčíková, František Křivánek
Úterý [Stadion - Vojtova]: 16:00 - 17:00 | Trénink platí od: 01.11.2022 do: 31.03.2023
Čtvrtek [ZŠ Tuháčkova]: 17:30 - 19:00 | Trénink platí od: 08.09.2022 do: 29.06.2023
D2 | Trenéři: Jiří Marčík, Barbora Žalkovská, Lenka Marčíková
Čtvrtek [ZŠ Tuháčkova]: 16:30 - 17:40 | Trénink platí od: 02.09.2021 do: 06.09.2023
Družstvo - mladší žáci | Trenéři: Ladislav Majer
Pondělí [ZŠ Kotlářská (stadion Sokol)]: 15:00 - 16:30 | Trénink platí od: 22.08.2022 do: 23.06.2023
E1 | Trenéři: Franziska Schmid, Monica Hladíková
Čtvrtek [Gymnázium Vídeňská]: 16:30 - 18:00 | Trénink platí od: 03.11.2022 do: 31.03.2023
E2 | Trenéři: Zuzana Smejkalová, Nela Havlíčková
Čtvrtek [ZŠ Křídlovická]: 17:00 - 18:00 | Trénink platí od: 03.11.2022 do: 30.03.2023
Rozpis tréninku do budoucna: Čtvrtek [ZŠ Horní]: 17:00 - 18:00 | Trénink platí od: 06.04.2023 do: 29.06.2023
F | Trenéři: Natálie Nádeníčková, Andrea Němcová, Vendula Kamenická
Středa [Gymnázium Vídeňská]: 16:30 - 18:00 | Trénink platí od: 02.11.2022 do: 29.03.2023
Rozpis tréninku do budoucna: Středa [ZŠ Horní]: 16:30 - 17:30 | Trénink platí od: 05.04.2023 do: 28.06.2023
Honza | Trenéři: Jan Dvořák
Pondělí [Morenda Vojtova]: 17:00 - 19:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.09.2023
Poznámka k tréninku: POSILOVNA po kompenzačkách
Úterý [Morenda Vojtova]: 14:00 - 19:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.09.2023
Středa [Morenda Vojtova]: 14:00 - 19:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.09.2023
Čtvrtek [Morenda Vojtova]: 14:00 - 19:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.09.2023
Pátek [Morenda Vojtova]: 14:00 - 19:00 | Trénink platí od: 01.09.2021 do: 30.09.2023
Kotlářská | Trenéři: Ladislav Majer
Pondělí [ZŠ Kotlářská (stadion Sokol)]: 15:00 - 16:30 | Trénink platí od: 22.08.2022 do: 23.06.2023
Středa [ZŠ Kotlářská (stadion Sokol)]: 15:00 - 16:30 | Trénink platí od: 22.08.2022 do: 23.06.2023
Pátek [ZŠ Kotlářská (stadion Sokol)]: 15:00 - 16:30 | Trénink platí od: 22.08.2022 do: 23.06.2023
MI6 | Trenéři: Roman Stejskal
Neděle [Online]: 15:00 - 18:00 | Trénink platí od: 01.10.2021 do: 01.10.2023
Poznámka k tréninku: Testovací skupina pro rozvoj systému
Monika | Trenéři: Monika Olejníčková
Pondělí [Morenda]: 16:00 - 18:00 | Trénink platí od: 01.08.2022 do: 30.06.2023
Středa [tunel Oblá]: 17:00 - 19:00 | Trénink platí od: 16.11.2022 do: 29.03.2023
Pátek [posilovna Morenda]: 16:00 - 18:00 | Trénink platí od: 04.11.2022 do: 24.02.2023
Šmouloš team | Trenéři: Petr Marčík
Úterý [Vojtova]: 16:30 - 18:30 | Trénink platí od: 31.08.2021 do: 31.08.2023
Středa [Vojtova]: 16:30 - 18:30 | Trénink platí od: 31.08.2021 do: 31.08.2023
Pátek [Vojtova]: 16:30 - 18:30 | Trénink platí od: 31.08.2021 do: 31.08.2023
Vrhačská skupinka | Trenéři: Natálie Nádeníčková
Pondělí [Morenda]: 16:30 - 18:00 | Trénink platí od: 18.10.2022 do: 30.06.2023
Úterý [Morenda]: 16:30 - 18:00 | Trénink platí od: 18.10.2022 do: 30.06.2023
Tuháčkova | Trenéři: Monika Olejníčková
Čtvrtek [ZŠ Tuháčkova]: 15:15 - 16:45 | Trénink platí od: 15.09.2022 do: 22.06.2023
Tyčkaři | Trenéři: Jan Žižka
Pondělí [Morenda]: 16:30 - 19:00 | Trénink platí od: 01.01.2022 do:
Úterý [Morenda]: 16:30 - 19:00 | Trénink platí od: 01.01.2022 do:
© AC Moravská Slavia 2023